Download: ftp://slamaci@147.32.8.168/ heslo viz u tohoto příspěvku - vybrané věci (včetně titulků) i RapidShare

Fórum překladatelské skupiny ZDE
Profil překladatelské skupiny ZDE

Aktualizace:

25.5.2012 --> titulky k Hellsing OAV 9
24.5.2013 --> titulky k Hellsing OAV 10
11.11.2013 --> titulky k Dragon Ball Z 1-16
04.10.2014 --> beta titulky k One Piece movie 9 [yibis] - do titulky-beta sekce na našem FTP

pátek 20. července 2018

Z ostrova na ostrov

DEN 3, pátek 6. 7. 2018

Dnes vstáváme kolem šesté. Po snídani, tvořené miskou stojenových nudlí, nasedáme v sedm hodin do hotelového autobusu a směřujeme zpět na letiště. Tentokrát je naším cílem poněkud zapadlý terminál 3, odkud máme se společností Vanilla letět do města Naha na Okinawě.

Trochu zmatkujeme se zavazadly - abychom se vešli do váhových limitů této nízkonákladovky, musíme pár věcí přeházet a/nebo sníst. Ale jsme zdárně odbaveni a letištní autobus nás veze k letadlu. Počasí se dnes příliš nevydařilo - od rána vytrvale mrholí. Kolem jedenácté hodiny startujeme na dvouapůlhodinový let k jihu.

Cesta uběhla v pohodě, jen místa na nohy bylo žalostně málo a navíc jsme se zdrželi ve vzduchu při příletu - letiště bylo zahlcené. Přistáváme na terminálu letiště v Naze, který je tak malý, že ani nemá zavazadlový pás. Autobusem přejíždíme k hlavnímu terminálu a začínáme hledat informace. Nakonec nasedáme na místní jednokolejku, která jezdí na vyvýšené trati nad městem a vydáváme se k hotelu.


Náš hotel se jmenuje Inn Grace Naha. Máme tam tři maličké pokoje s palandami a měli bychom tu strávit celkem pět nocí. Je tu ještě větší dusno než v Japonsku jako takovém, ale neprší - zatím. Procházíme místní obchody a plánujeme náš pobyt, dokud nejsme unavení.

Žádné komentáře: