Download: ftp://slamaci@147.32.8.168/ heslo viz u tohoto příspěvku - vybrané věci (včetně titulků) i RapidShare

Fórum překladatelské skupiny ZDE
Profil překladatelské skupiny ZDE

Aktualizace:

25.5.2012 --> titulky k Hellsing OAV 9
24.5.2013 --> titulky k Hellsing OAV 10
11.11.2013 --> titulky k Dragon Ball Z 1-16
04.10.2014 --> beta titulky k One Piece movie 9 [yibis] - do titulky-beta sekce na našem FTP

středa 29. července 2009

Nekonečný příběh - ukázky z děl

A poslední rest, kde vám ukážeme, na co všechno jsme pro vás připravili ukázky z děl.

Urusei Yatsura – speciál
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Tato speciální epizoda vás ve své první části stručně uvede do základních prvků Urusei Yatsury – seznámíte se s postavami a hlavními problémy, kterým čelí (a které si většinou způsobují samy, respektive vzájemně). Ve druhé části se pak hrdinové vydají na školní výlet do Kjóta, a tam... ale to už bych prozrazoval moc.

One Piece Movie 4: Dead end no Bouken
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Luffy a jeho kámoši přijíždí do přístavu Anabaru. Místní kasino pořádá soutěž, jejíž vítěz obdrží velkou finanční odměnu. Nami je nadšená a rozhodne se soutěže zúčastnit. Ale za soutěží se skrývá spiknutí, v jehož čele je bývalý vojenský velitel Gasparade. Jeho plán je nalákat všechny piráty do vojenské základny a poslat je na smrt. Naši hrdinové musí překonat mnoho nástrah a strastí na tomto smrtelně nebezpečném dobrodružství.

Lupin Sansei: Cagliostro no Shiro
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Lupin a jeho partner Jigen, opouští místo poslední úspěšné loupeže pouze s balíkem falešných peněz zvaných „Goat Bills“. Lupin se rozhodne vystopovat a chytit onoho padělatele a ukrást jakýkoli jiný poklad, který může najít na Cagliostrově hradu, a to včetně „dámy v nesnázích“, kterou zde najde uvězněnou. Aby to nebylo všechno tak jednoduché, Lupinovi je v patách starý známý inspektor Zenigata.

Slayers Revolution
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Se ztraceným Mečem světla z předchozí bitvy, Lina a Gourry pokračují v jejich cestě za hledáním náhradní zbraně. Na cestě královstvím Luvinagard při trápení jedněch pirátů potkají dva staré známé, Amelii a Zelgadise. Lina je šťastná z opětovného shledání se starými přáteli, ale objevení se luvinagardského inspektora speciální vyšetřovací jednotky, nazývaného Wizer, nevěstí nic dobrého…

Chi`s Sweet Home: Atarashii Ouchi
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Chi stále bydlí s rodinou Yamada, ale ti se rozhodnou, že není fér násilně ji skrývat doma, neboť bydlí v podnájmu, kde nejsou povolena domácí zvířata. Je tu jediné východisko. Chi musí odejít pryč pro své vlastní dobro.

Yuu Gi Ou 5D`s
Japonské znění s českými titulky
Anotace: V nedaleké budoucnosti po strašlivé katastrofě, která zničila původní město Domino, bylo na jeho místě vybudováno nové ještě modernější město Neo Domino. Neo Domino je přímo ukázkou prosperity a žije výdobytkem poslední doby, jímž jsou MotoDuely, které se hrají na takzvaných D-Wheelech, což jsou moderní verze klasických Duel Disků. Jako každé město má ale i Neo Domino svou stinnou stránku a tou je jeho čtvrť zvaná Satellite, ve které žijou jen lidé z nejnižších vrstev a jejich jedinou obživou je recyklace odpadu, který Neo Domino vyprodukuje.
V Satellitu žije i hlavní hrdina této série Yusei Fudo, který byl kdysi zrazen svým nejlepším přítelem Jackem Atlusem, jenž ho okradl o jeho první D-Wheel a nejlepší kartu. Jack posléze unikl ze Satellite do Neo Domina, kde se rychle stal Králem všech duelů.
Po dvou letech si Yusei postaví D-Wheel nový a vydává se do Neo Domina za Jackem, aby s ním zúčtoval a získal zpět to, co mu patří. Nečeká však, že jeho cesta za pomstou nabere jinačí obrátky, než by si kdy dokázal představit.

Eyeshield 21
Japonské znění s anglickými titulky
Anotace: Příběh točící se okolo nepříliš fyzicky zdatného mladíka s rychlýma nohama - Seny Kabayakawy, který se díky shodě náhod a neoblomnosti ďábelského kapitána školního klubu amerického fotbalu stane nejrychlejším fullbackem (runningbackem) v historii tohoto sportu - Eyeshiledem 21.

Slayers Excellent
Japonské znění s českými titulky
Anotace: V těchto raných dobrodružstvích Liny a Nagy se dozvíme, jak se tyto dvě rivalky potkaly. V prvním dobrodružství se poprvé potkají a v průběhu záchranné mise se dostanou k upírům. V dalším příběhu je Lina najata jako bodyguard pro Sirene, dceru bohatého chlapíka. Lina je ze začátku velmi nadšená, protože dostane velice dobře zaplaceno, ale Sirene jí dá jenom polovinu. Nafingují spolu únos, aby naučila Sirene lekci, ale když je Sirene opravdu unesena, musí se spojit s Nagou, aby ji zachránili. Ve třetí a poslední epizodě mezi sebou soupeří Lina a Naga v modní přehlídce.

Ningyo no Mori
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Říká se, že když sníte maso z mořské panny, bude vám dána nesmrtelnost. Před 500 lety snědl Yuta omylem kousek tohoto masa a od té doby cestuje napříč Japonskem doufajíc, že najde mořskou pannu, s nadějí, že ho opět udělá smrtelným člověkem. Když konečně jednu nalezne, objeví, že ona a její společnice chovají jako potravu dívku, aby tak mohli zůstat mladé. Yuta mořské panny zabije a zachrání ji. Jenže ona již pozřela maso z mořských pannen. Přestože Yuta musel zabít mořské panny, není příliš zklamaný. Yutův osamělý život teď skončil tím, že našel společníka v Maně. A Mana, která byla v uvězněna v malé chatrči po celý svůj život, nachází potěšení z maličkostí. Společně se vydávají najít jiné mořské panny, jenž by jim pomohli stát se normálními smrtelníky.

D.Gray-man
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Duše, která je po smrti přivolaná zpět na tento svět se nazývá Akuma. Taková duše je pak nástrojem velmi rozporuplné bytosti známé jako Millenium, která se snaží dovést náš svět k záhubě, pravděpodobně, aby vytvořila nějaký jiný, lepší. Akuma bojuje za svého pána, ale proti své vůli. Na světě tedy musí existovat někdo, kdo je dokáže zastavit...

Hunter x Hunter
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Dvanáctiletý chlapec Gon Freecss jednoho dne zjistí, že jeho otec, o kterém mu od mala tvrdili, že je mrtvý, je stále na živu. Jeho otec, Ging, je Hunter (lovec) – člen společenské elity s přístupem téměř kamkoliv a mocí dělat skoro cokoliv. Gon se rozhodne následovat svého otce a přihlásí se na Hunterské zkoušky. Jenže na své cestě ke slávě zjišťuje, že cesta je trnitá a svět není jednoduchým místem. Ale také získá dobré přátele a zažije spoustu dobrodružství.

Naruto Shippuuden Movie 2: Kizuna
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Na Konohu zaútočí záhadní létající ninjové ze země Oblohy (Sora no Kuni) zničené za druhé velké války ninjů. Během jejich náletu Naruto potkává doktora Shinou, který pomáhá zraněnému. Později v nemocnici se seznámí i s jeho mladou žačkou Amaru, která se po doktorovi shání, neboť i její vesnice byla napadena. Zatímco je vyslána čtyřčlenná skupina jako protiútok, Naruto, Sakura a Hinata dostávají misi - pomoci doktorovi a Amaru zachránit jejich vesnici. Jenomže tam na ně čeká překvapení…

InuYasha Movie 3: Tenka Hadou no Ken
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Inuyasha se dostává do styku s částí své minulosti, o které neměl ani ponětí. Jeho otec nezanechal pro své syny jen Tesaigu a Tenseigu, existuje ještě třetí meč. Meč obsahující duši starého démona, který má moc zničit celý svět. 200 let po smrti Inuyashova otce se znovu probral k životu a touží po krvi.

DragonBall Z
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Goku je zpět, ženatý a se synem jménem Gohan. Ale právě když se věci začali zdát klidnými a ustálenými, se objevila nová hrozba, která vytváří další dobrodružství a odkrývá pravdu o Gokově původu jako Saiyana, člena skoro zaniklé rasy. Tváří v tvář nepřátelům silnějším než kdy předtím, Goku potřebuje více trénovat a dosáhnout limitu, o kterém se mu ani nezdálo…

One Piece
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Před 20 lety byl popraven nejslavnější pirát všech dob Gold Rodger, který údajně schoval na Grand Line největší poklad všech dob. To odstartovalo éru pirátů. Hlavní hrdina je Monkey D. Luffy, chlapec, který v mládí snědl omylem tajuplné ovoce, které dává lidem nadlidské schopnosti. Několik let poté se Luffy vydal na moře po stopách slavného piráta, aby našel se svou novou posádkou slavný poklad One Piece. Na cestě za svými sny se Luffy a jeho přátelé dostávají do jednoho dobrodružství za druhým.

Dr. Slump: Arale-chan
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Příběh vědce, který si sestrojil malého robota jménem Aralka. Vůbec neočekával, jak mu malá mechanická holčička změní zbytek života.

You`re Under Arrest!
Japonské znění s českými titulky
Anotace: V tomto seriálu jsou hlavními hrdinkami dvě roztomilé policistky Natsumi Tsujimo a Miyuki Kobatakawa a příběhy se točí kolem případů, které mají řešit.

Ranma 1/2
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Ranma se svým otcem již od mládí cestoval po celém Japonsku a Číně, aby studoval nejrůznější bojové techniky, ale bohužel při trénování v Číně společně se svým otcem spadl do posvátné vody, která u něho vyvolala to, že při styku se studenou vodou se změní na dívku. V případě jeho otce to vyvolalo stejnou reakci s tím rozdílem, že se změní na pandu. Pár jeho známých tam také spadlo, aby bylo o legraci více. Horká voda je všechny vždy mění zpět. Ranma příliš nestojí o vztah s dívkou, ale bohužel to se mu nedaří, hned na začátku příběhu je mu vnucena snoubenka. Kromě toho po něm jde spousta děvčat, a ani v holčičí podobě nemá pokoj, to po něm zase leckdy jdou kluci. Děj se často točí kolem různých pseudobojových technik, a Ranmovi to nedá, jak se jedná o bojové-něco, tak v tom mermomocí musí vyhrát. Jinak jeho hlavním cílem je, aby se stal opět 100% mužem, a dělá pro to vše co může, bohužel s jeho smůlou a s lidmi kolem něj to není vůbec jednoduché…

Bleach Movie 1: Memories of Nobody
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Ve městě Karakura se náhle začnou objevovat podivné duchovní úkazy Hollow, ve stejnou dobu se ve Společenstvu Duší na obloze najednou objeví odraz Skutečného Světa. V tu dobu, se před Ichigem objeví tajemná shinigami dívka se jménem Senna a podivný muž Ganryuu, který je vůdcem skupiny, která si říká „Temné Společenstvo“.


Lupin Sansei vs Meitantei Conan
Japonské znění s anglickými titulky
Anotace: Královna a princ Vespánie jsou neštastnou náhodou zastřeleni na lovu. Kromě toho médii probleskla zpráva o nálezu neznámé rudy, o velkém potencionálu. Byla to opravdu náhoda, nebo se jedná o součást nějakého spiknutí. Pozůstalá princezna Mira se dostává do obtížné situace. Do toho přimíchejme proslulého lupiče gentlemana Lupina III a geniálního detektiva v těle dítěte Conana, a to i včetně známých tváří z jejich vlastních příběhů. Půjdou opravdu naši titulní hrdinové proti sobě, jak naznačuje název filmu, nebo společně pomůžou mladé dámě v neznázích.

Dragon Ball Kai
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Goku je zpět, ženatý a se synem jménem Gohan. Ale právě když se věci začali zdát klidnými a ustálenými, se objevila nová hrozba, která vytváří další dobrodružství a odkrývá pravdu o Gokově původu jako Saiyana, člena skoro zaniklé rasy. Tváří v tvář nepřátelům silnějším než kdy předtím, Goku potřebuje více trénovat a dosáhnout limitu, o kterém se mu ani nezdálo… Ještě je třeba dodat, že toto je předělaná verze Dragon Ball Z u příležitosti 20.výročí, změněná tak, že se snaží odpovídat manga předloze, tedy zbavená o spousty fillerů(výplní). Nejedná se ale pouze o sestřih, byla tomu věnována podstatně větší péče.

Hoshi no Kirby
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Byla jednou jedna vesnice jménem Pupu v zemi jménem Pupupuland. A v této zemi se začala vyskytovat různá monstra. Ovšem legenda praví, že z hvězd přiletí válečník a zemi zachrání. A tak je tady. Jmenuje se Kirby. Malá růžová koule s vlastnostmi válečníka. Podaří se mu vypořádat s nástrahy krále Dedede?

City Hunter 2nd Series
Japonské znění s českými titulky
Anotace: Nepomůže vám policie? Jste bezradní? Jděte na nádraží v Shinjuku, napište na tabuli XYZ a najměte si City Huntera - Městského lovce! Ryo Saeba je totiž něco, čemu se říká v branži čistič, který dělá ze zásady jen a pouze pro krásné mokkori ženy. Má uši jako rys a s jeho muškou se nemůže měřit nikdo na světě. Bohužel ani s náchylností k opačnému pohlaví, kterému svoji lásku dává najevo tím nejhorším možným způsobem a po právu si vysloužil pověst největšího úchyláka.

Rock Musical BLEACH - The Dark of the Bleeding Moon
Japonské znění s anglickými titulky
Anotace: Máte rádi Bleach? Můžete muzikály? Milujete cosplay? Japonský humor vám není cizí? Vždycky vás zajímalo jak by vypadala Ichigova výprava do Soul Society za záchranou Rukie v muzikálové verzi se živými japonskými herci? Pokud jste si na dost z těchto otázek odpověděli ano, tak není co řešit, tohle prostě musíte vidět a slyšet.

6 komentářů:

Squall řekl(a)...

měl bych dotaz jestly budete překládat anime X když jste přeložily Tokyo Babylon?předem děkuji za odpověd a hodně zdaru při práci

Drobek87 řekl(a)...

Tuto v současný době není v plánu překládat, ale až by se dělalo opět překlad na přání (po dokončení překladu výtězného anime) je možnoost dát tojako návrh na překlad.

Anonymní řekl(a)...

Ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli taky na své stránce zveřejníte titulky k One Piece Movie 4,který ste pouštěli na Advíku.Film se mi moc líbil,tak by mě právě zajímalo jestli budou dostupné i k němu titulky.Děkuji

Sanji řekl(a)...

Ahojte! Nedávno som začal pozerať One Piece, a musím vás pochváliť za skvelý enkód :) Len by som sa chcel opýtať, kedy budú ďalšie časti.

Anonymní řekl(a)...

Nechci tlačit, ale kdy hodláte vypustit titulky/enkódy k 3 a 4 filmu One Piece?

Topaxi řekl(a)...

Vypustit hodláme ale ne v roce 2009