Download: ftp://slamaci@147.32.8.168/ heslo viz u tohoto příspěvku - vybrané věci (včetně titulků) i RapidShare

Fórum překladatelské skupiny ZDE
Profil překladatelské skupiny ZDE

Aktualizace:

25.5.2012 --> titulky k Hellsing OAV 9
24.5.2013 --> titulky k Hellsing OAV 10
11.11.2013 --> titulky k Dragon Ball Z 1-16
04.10.2014 --> beta titulky k One Piece movie 9 [yibis] - do titulky-beta sekce na našem FTP

úterý 23. září 2008

Projekt na přání

Stručné informace o anime, které byly vybrány jako projekty.Aishiteru ze Baby info

Počet epizod: 26 epizod
Žánry: Dospívání, Romantika, Shoujo
Shrnutí: Pětiletá holčička na kterou se vykašlala její máma, dospívající bratranec který mění děvčata jak ponožky a který ji dostal do opatrování. Pod dohledem starší diktátorské sestry.
Chvílemi komedie a chvílemi drama žádne pohledy pod sukně na kalhotky ani na výtřihy obdařených děvčat nečekejte.

D.Gray-man info

Počet epizod: Vychází (zatím cca 103epizod)
Žánry: Akční, Dobrodružné, Demons, Magie, Shounen, Supersíla
Shrnutí: Duše, která je po smrti přivolaná zpět na tento svět se nazývá Akuma. Taková duše je pak nástrojem velmi rozporuplné bytosti známé jako Millenium Earl (doslova hrabě tisíciletí, vyložte si to, jak chcete), která se snaží dovést náš svět k záhubě, pravděpodobně, aby vytvořila nějaký jiný, lepší. Akuma bojuje za svého pána, ale proti své vůli. Na světě tedy musí existovat někdo, kdo je dokáže zastavit...

Elf o Karu Mono-tachi info

Počet epizod: 2x12 epizod
Žánry: Akční, Dobrodružné, Komedie, Elfové, Fantasy, Magie, Bojová umění, Shounen
Shrnutí: Příběh začíná v podivuhodném světe, kam byli Airi, Ritsuko, Humpei a jejich tank záhadným způsobom přeneseni. Jelikož jejich přítomnost v novém světě, může způsobit chaos, tak se Elfové rozhodnou, že je pošlou zpět. Kouzlo se ale nepovodne přesně jak má a kouzlo se rozdělí na mnoho úlomků. Problémem, je, že úlomky se nacházejí na kůži Elfů, a né každý se nechá od našich přátel prohlédnout.


Hunter X Hunter info

Počet epizod: 62 epizod (TV) + 2x8 epizod (OVA) + 14 epizod (OVA)
Žánry: Akční, Dobrodružné, Bojová umění, Paralelní vesmír, Shounen, Supersíla, Násilí
Shrnutí: Gon žije s tetou, ale stále věří, že jeho otec ještě někde žije. Proto se rozhodne stát se Lovcem, stejně jako jeho otec. Musí ale složit Lovecké zkoušky, kde jde o holý život, aby se dostal mezi tuto skupinu výjimečných.

Koukyoushi Hen: Eureka Seven info

Počet epizod: 50 epizod
Žánry: Akční, Vzdušné síly, Aliens, Nevraživost, Mecha, Armáda, Pilotovaní roboti, Postapokalyptické, Sci-fi, Shounen, Násilí
Shrnutí: Příběh 14letého Rentona Thurstona, syna slavného armádního vědce, který zachránil svět před zničením. Renton žije průměrný život teenagera ve svém městě a čeká ho tak maximálně „zářná“ budoucnost v armádě. Avšak vše se zamotá, když mu dům srovná se zemí tajemná Eureka pilotující ještě o něco tajemnějšího mecha „typeZERO“.

Mugen no Ryvius info

Počet epizod: 26 epizod
Žánry: Akční, Nevraživost, Mecha, Pilotovaní roboti, Sci-fi, Seinen, Násilí
Shrnutí: V nepříliš vzdálené budoucnosti je část sluneční soustavy zahalena tajemnou Mlhovinou způsobenou slunečními erupcemi. Poblíž Země se nachází vesmírná stanice Liebe Delta sloužící jako výcvikové středisko, kde se shromáždí více než pět stovek dětí k rutinnímu výcviku. Jenomže dojde k incidentu, který má za následek smrt všech dospělých na palubě a který změní obyčejný výcvik a tvrdý boj o přežití na palubě tajemné lodi Ryvius ukryté v nitru základny Liebe Delta...

Nodame Cantabile info

Počet epizod: 23 epizod + 10.10.2008 druhá serie bude vycházet
Žánry: Vysoká škola, Komedie, Dospívání, Josei, Hudba, Romantika, Školní život, Groteska, Náhlý příchod přítelkyně
Shrnutí: Shinichi Chiaki studuje na prestižní hudební škole hru na klavír, ale jeho snem je stát se dirigentem. Protože miluje hudbu, nemůže odpustit ostatním studentům jejich průměrnost a učitelům jejich nepochopení. A pak je tu Megumi Noda, nebo-li Nodame, jak si sama říká. Také studuje hru na klavír a umí hrát opravdu skvěle. Jenže její přístup k hraní je stejný jako ke všemu v životě. Totální chaos. A navíc bydlí hned vedle Chiakiho.

Oruchuban Ebichu info

Počet epizod: 24 epizod
Žánry: Personifikace, Komedie, Ecchi, Josei, Nahota
Shrnutí: Ebichu je příběh o mluvící samici křečka, její majitelce - svobodné úřednici a jejím neschopném příteli.


Planetes info

Počet epizod: 26 epizod
Žánry: Nevraživost, Sci-fi, Seinen, Vesmírné cestování, Násilí
Shrnutí:V roce 2075. Ve světě kde cestovámí mezi Zemí, vesmírnými stanicemi a měsícem je normální.
Pracuje Hachimaki jako obyčejný zaměstnanec na vesmírné stanici, která má za úkol likvidovat nebezpečný odpad, volně poletující ve vesmíru. Má sen, že jednou bude mít svojí vlastní vesmírnou loď. A tak se svými kolegy a přátely sbírá či likviduje odpad ve vesmíru. Tuto práci dělá již čtvrtý rok, bude mu už 25 let a tak začíná přemýšlet o svém životě.

Shion no Ou info

Počet epizod: 22 epizod
Žánry: Nevraživost, Sci-fi, Seinen, Vesmírné cestování, Násilí
Shrnutí: Když byly Ishiwatari Shion čtyři roky, byli její rodiče doma zavražděni. Policie na místě činu našla pouze jedinou věc, která by je mohla dovést k vrahovi - hrací desku šógi s precizně uspořádanými herními kameny. Malé Shion se sice nic nestalo, ale pohlad na mrtvé rodiče, ležící v kaluži krve, jí zbavil hlasu. Sousedi se s Ishiwatarovými znali úzce a tak si Shion vzali do péče a dali jí své příjmení. Jelikož byla hlava rodiny, Shinji, profesionálním hráčem šógi, dívka se záhy začala učit hrát tuto hru taktiků a navzdory nízkému věku jí šla hra nadmíru dobře k radosti jejího adoptivního otce.

Příběh začíná po osmi letech od doby vraždy, kdy Shion hraje profesionálně šógi a netušíc se tak dostává po stopách vraha jejích rodičů.


Zettai Karen Children info

Počet epizod: Vychází (zatím cca 27 epizod)
Žánry: Shounen, Supersíla
Shrnutí: V budoucnosti je čím dál více lidí s ESP (paranormální lidské schopnosti). Japonská vláda najme tři nejsilnější japonské uživatele ESP, aby pracovali pro B.A.B.E.L. (Base of Backing ESP Laboratory - Laboratoř pro podporu ESP), jenže všechny tři jsou desetileté holky, které mají problémové chování.
Shrnutí převzaty z otakuland.cz a anime.akihabara.cz

4 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Chci upozornit, že anime D-gray man chce dělat (dělá, zatím jsou jen externí titulky, ale budou i hardsuby) tým, který si ríka TNT ...zatím nemá web (přesněji má, ale ještě se dodělávají drobnosti, takže ještě není zveřejněnej) (zatím je k dispozici jen fórum "www.anime-forum.cz")

Anonymní řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.
Anonymní řekl(a)...

titulky na eureka 7 už děla
Renji ze
http://sagrim.spaces.live.com/blog/

Anonymní řekl(a)...

pls moc moc moc prosím na kolenou o titulky pro anime X vsude jsme je zháněl našel jsme kvalitní video o dvdkvalitě ale titulky co jsme našel neby ani nejdy dostatečny byly přeloženy tak na 60 % ke každemu dílu tak moc prosím o titulky k tomuhle super anime.Předem děkuji